Dračí oheň – Proroctví

Titul: Dračí oheň – Proroctví
Rok: 2019
Nakladatelství: Cosmopolis
Počet stran: 344

Datum vydání 16. 09. 2019

Volné pokračování oblíbené trilogie Dračí oči. Berberská princezna se vrací! Nečetli jste Dračí oči? Nevadí! Nová fantasy! Nová trilogie! Nový příběh!

Narodí se dítě z krve čtyř národů. Obnoví stará přátelství, otupí nevraživost a utvoří nové aliance. Jeho činy budou jazýčkem na vahách osudu národů Kéraly…

Kde příběh končí a kde začíná? Přemýšleli jste někdy, co se stane, když příběh skončí? Jak vlastně vypadá: A žili šťastně až do smrti? Co když takový happy end trvá jen pár dní nebo dokonce hodin? Co když naši hrdinové nezabili všechny záporáky? A jde to vůbec? Co když zůstal někdo, kdo touží po pomstě? Na to, aby se šťastný konec totálně podělal, stačí jeden jediný… A tady náš příběh začíná: vyhranou bitvou, koncem války a svatbou princezny.

Země Kéraly se hřejí ve světle svého vítězství nad zlem, které je dlouho sužovalo. Zdá se, že nad většinou magických pramenů opět vládne bílá magie a do světa se vrací rovnováha. Věci snad nemohou být lepší. Země Západu se semkly, aby opravily svou ochrannou baštu, magické město Kefet. Zní v něm radost a smích. Branami dokonce pochodují trpaslíci z Dutse Daraja, jejichž rod už po staletí nikdo nespatřil. Lidé jsou ale neklidní. S trpaslíky přicházejí pozemní draci. Hroziví pozemní draci…

Navíc zmizela berberská princezna. Zachránila sice město, ale od poslední bitvy ji nikdo neviděl. Nebo ano? Mohla by to být ona, kdo se plíží chodbami znesvěceného labyrintu pod posvátnou horou? Její nepřítomnost vyvolává spoustu otázek. Pod horou se probudilo zlo a první útok na sebe nenechá dlouho čekat. Strážci pramenů jsou neklidní. Pradávné proroctví jim nedá spát.

A nedá spát ani dítěti čtyř národů, protože z uznávané válečnice se přes noc stává lovná zvěř.