Podsvětí II. díl – Ohnivé ostří

Samantin život se pomalu začíná vracet k relativnímu normálu. Celé dva měsíce bez maléru. Tušila, že to nemůže vydržet. Nevydrželo. Přímo před jejíma očima se odehrála jedna hodně podivná vražda. Do jejího vyšetřování se zaplétá nejen Samantin bratr, major Robert Wolf, ale i FBI. Společně s agentem Gabrielem Ferrou Sam začíná rozplétat pavučinu zločinů, které rozhodně nepatří do světa lidí. Obětí přibývá. Začíná hrozit prozrazení magického světa.

Nejen Sam se ocitá v  ohrožení. Vrahovo řádění proniká do Podsvětí, kde je jediný podezřelý: drak Azrael. Staletá vládní struktura magického města je narušena a začíná se bortit. Kromě Samanthy není téměř nikdo, kdo by se nejvyššího Strážce zastal. Podsvětí začíná vřít skrytým bojem o moc.

Na co se můžete těšit?

Sice se jedná o druhý díl série, nicméně je jedno, kterou knihu vezmete do ruky jako první. Nečetli jste Artefakt? Nevadí. Nová
zápletka, nový příběh.
 Kouzlo Podsvětí Vás pohltí. Na své si přijdou i již „zavedení“ čtenáři. Nově se podíváte do nejzazšího kouta podzemní říše elfů, zabloudíte ve  výsostných državách trpaslíků a zjistíte, jak vzniká ohnivé ostří.
S Maxem Barnetem proplujete do světa mrtvých. A možná odhalíte vraha…

Hlavní hrdinka Sam je pořád trochu praštěná, ohání se cynickým humorem a sadou pěkně ostrých čepelí. Stále zcela nezapadá ani do jednoho ze dvou světů, zato je opět až po uši zapadlá do maléru. I tentokrát jde o život. A nejen o ten její.

Čeká na Vás několik nových postav:

  1. Zvláštní agent FBI Gabriel Ferra. Na toho pozor, je to sympaťák, magik, zatraceně nebezpečný. A hlavně, montuje se Sam do života nejen vyšetřováním vraždy.
  2. Knihovník Vilda. Ne, není to orangutan. Má dvojče Šimona. Šimon je mechanik. Společně jsou opravdu dvojka k pohledání. Jejich hlavní náplní je pomáhat Lovcům, vyzbrojit je potřebnými informacemi a užitečnými hračkami na lov nebezpečných magiků.
  3. Lépe poznáte královnu trpaslíků Karstin. A Barnabáše.